HAKKIMIZDA;

Aycan Enerji, otuz yıllık ticari tecrübesini enerji sektörüne aktarmaya başladı. Ulusal ve uluslararası fındık piyasasında profesyonellikleriyle adından söz ettiren Aycan Enerji kurucuları, bu çalışma disiplinlerini şimdi de enerji sektörüne yönlendirdi. Fındık, gerek coğrafi konumunun sağladığı avantajla gerekse sektördeki sahiplenici firmanın kattığı değerle dünya piyasasında hak ettiği birinciliği almıştır.

Kesintisiz tüketim için sürekli üretim…

Modern dünyanın önemli tüketim kaynağı olan, enerji sektörünün varlığı için sürekli üretim ilkesini benimsemiştir. Aycan Enerji, ticari disiplinini üretmekten ve çalışmaktan mutlu olan bir ekiple sağlamaktadır. Her başarı, çıraklıktan ustalığa giden bir öyküdür. Fındık sektörünü ustalığa taşıyan bu aktörler şimdi de bambaşka bir başarı serüveninin başında olmanın haklı mutluluğunu yaşıyor.

Enerji, günümüz şartlarında her ülkenin ihtiyacıdır. Önemli olan da; ihtiyacı olanın ihtiyacını karşılayabilmektir. Bu amaçla, motivasyonumuzu ülkemizin önemli ihtiyacını karşılamaya yönelttik ve 2009 yılında Aycan Enerjiyi kurduk. Su kaynaklarından üretim yapan iki tesisi tamamen yerli sermaye ve kadroyla faaliyete geçirdik. Hedeflerimize rüzgar ve güneş gibi kaynakları da ekleyerek doğayla uyumlu olan altyapı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ürettiğimiz enerjiyi tüketiciyle birinci elden buluşturmak amacıyla firmamızın tedarik kısmını 2014 yılında kurduk.

Değerlerimiz:

Dürüstlük; uzun yıllara dayalı bir algıdır. Zor inşa edilir ve kolay kaybedilemez. Bu nedenle fındık sektöründe uzun zaman diliminde kazandığımız güvenilir ticaret algımızı kolayca enerji sektörüne aktarabilmenin gururunu yaşıyoruz.

Şeffaf Ticaret; Müşteriler, işin mutfağına rahatlıkla girebildiklerinde ikna olurlar. Adil müşteri ilişkilerinin yürütüldüğü yöneticilik anlayışıyla enerji sektöründe de güvenilir bir süreci başlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

X

TEKLİF AL