Biz Kimiz?

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Kuşaklar boyu devam eden çalışma azmi ile 1986 yılından bu yana; fındık sektörünün lider markalarından biri olmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz. Aycan Enerji olarak; 30 yılı aşkın deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi harmanlayıp enerji sektörüne de aynı başarı ile giriş yaparak istikrarlı bir şekilde başarılarımızı katlamış bulunuyoruz.

2009’da Aycan Enerji Üretim Ticaret ve Sanayi A.Ş. kurulmasıyla; enerji sektöründe yatırımlarına başlayan firmamız;  2 adet hidroelektrik santrali; ilk 3 yıl içerisinde faaliyete geçirme başarısı göstermiştir. Elektrik üretimiyle yetinmeyip enerji ticareti de yapmak üzere  2014 yılında Aycan Toptan Elektrik Ticaret A.Ş.`yi kurarak toptan ve perakende elektrik satışlarımızla Serbest tüketicilere uygun elektrikle birlikte enerji danışmanlığını da hizmet kalemlerinin içerisine yerleştirmiştir.

hakkimizda-1
hakkimizda-2

Ülkemizin doğal kaynaklarına ve yerli üretimine olan inancımız doğrultusunda 6 adet rüzgar ve 2 adet güneş projesi geliştiren firmamız, dünyada fosil yakıt rezervlerinin hızla tükendiğine dair bilincimiz ve yenilenebilir enerji ihtiyacının gün geçtikçe artacağına yönelik öngörümüz üzerine inşa ettiğimiz şirketimiz, bu bilinçli ve öngörülü duruşuyla mevcut sektörde varlığını sürdüren sayılı şirketlerden biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Alanında uzman, tecrübeli kadrosuyla bireysel tüketicilere, kamu kuruluşlarına, sanayi ve ticarethanelere uygun elektrik imkanları sunan ve elektrik enerjisi üzerine danışmanlık veren şirketimiz; portfolyosunda bulunan tüm profesyonel hizmetlerde ilk günden bu yana iddiasını sürdürmektedir.

hakkimizda-3

AYLIK

+20.000.000
KWH SANAYİ

+10.000.000
KWH TİCARETHANE

Aycan Enerji

Değerler

DEĞERLER
01
Değerler

Farkındalık

Ülkemizin ihtiyaçlarının ve potansiyelinin farkındalığıyla rotamızı belirliyor, bu ihtiyaçlara ve potansiyele en iyi şekilde hizmet edebilmek için çabalıyoruz.

02
Değerler

Dürüstlük

Dürüst bir düzenin dürüst bir işleyişi beraberinde getireceğini biliyor, dürüstlük ilkesini işimizin her alanında her şeyden üstün tutuyoruz.

03
Değerler

Şeffaf Ticaret

İşin mutfağını tanımanın en iyi ikna yöntemlerinden biri olduğuna inanıyor, müşteri ilişkileri yönetimi noktasında adil ve şeffaf olmaya; güven ortamı kurmaya önem veriyoruz.

Bize Ulaşın

Aycan Enerji’nin avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçin.